Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
+48
*Zawsze i bez podania przyczyn może Pani/Pan cofnąć wcześniej wyrażone zgody na kontakt z naszej strony w ramach wskazanego kanału komunikacji.
Wystarczy przesłać aktualizację zgody przez brak jej zaznaczenia, co oznacza jej wycofanie (w przypadku gdy wcześniej zgoda została zaznaczona).
Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania danych dokonywanych przed jej wycofaniem.

Przedstawione wyliczenia nie są ofertą wiążącą w rozumieniu art. 66 k.c., mają charakter wstępny i mogą podlegać dalszym zmianom.
Ostateczne warunki finansowania zależeć będą od oceny zdolności kredytowej Korzystającego oraz zaproponowanej formy zabezpieczeń transakcji.
Wstępna kalkulacja rat została przygotowana na dzień 2023-08-28 w oparciu o stawkę EURIBOR 1M (3,620%) i w przypadku jej zmiany wysokość rat leasingowych ulegnie zmianie.
Ostateczna wysokość rat zostanie ustalona w dniu wejścia w życie umowy leasingu w oparciu o zmienną stopę obowiązująca w danym dniu.

To tylko przykładowa oferta! Wypełnij formularz i sprawdź jakie jeszcze pojazdy są dostępne w naszej ofercie.
Scania Polska S.A.
Copyright 2023
All rights reserved